Posjet OŠ Ivan Lacković Croata iz Kalinovca

Autor: Diana Musić, 30. 5. 2018.

Učenici Osnovne škole Ivan Lacković Croata iz Kalinovca u petak 25.5.2018. posjetili su našu školu u sklopu profesionalne orijentacije.

Organizirane posjete osmaša postale su tradicija naše škole. Za Dan škole i Dan otvorenih vrata to su tradicionalno učenici OŠ Petra Preradovića Pitomača, a do kraja nastavne godine ugostili smo još neke, među kojima su i osmaši OŠ Ivan Lacković Croata iz Kalinovca.

Učenicima su predstavljeni obrazovni programi koje mogu odabrati upisom u našu školu.

Kroz razgledavanje i upoznavanje škole pokazivali smo praktikume, knjižnicu, učionice, školski plastenik i okoliš škole gdje naši učenici provode školsko vrijeme, uče i obavljaju praktičnu nastavu.