Radionica "Ručni uvez knjiga - izrada knjižice harmonika uvezom"

Autor: Sylwia Nasilowska - Blažok, 14. 5. 2015.

Učitelj razredne nastave i likovne kulture Zoran Vidaković koji se bavi ručnim oblikovanjem i uvezom knjiga, održao je za učenike naše škole kreativnu radionicu „Ručni uvez knjiga – izrada knjižice harmonika uvezom.

U radionici je u pratnji školske psihologinje i knjižničarke sudjelovalo 20 učenika od 1 do 3 razreda smjera upravni referent. Učenici su od hamera i ukrasnog papira  izrađivali vlastite knjige u obliku harmonike. Gotove uratke su ukrašavali satenskim vrpcama. Ponosni i sretni na svoje knjižice, učenici su se s njima nerado rastali, kako bi i drugima dali priliku da ih mogu pogledati na izložbi u školskoj knjižnici.

Plodove njihovog stvaralačkog rada i druge slike s radionice možete pogledati u foto-galeriji. Uživajte!