Predstavljanje kuharice

Autor: Alena Hrvoić, 20. 10. 2015.

U utorak 20. listopada 2015. u multimedijalnoj učionici školske knjižnice predstavljena je kuharica autorice Sanje Mijac.

Povodom obilježavanja Mjeseca hrvatske knjige 20. listopada 2015. u 9:00 sati u multimedijalnoj učionici školske knjižnice  učenicima 1. d, 2. d i 4. b razreda u pratnji nastavnika: Branke Pavoković, Darka Mihokovića i Davora Skendera, predstavljena je kuharica Gastro putovanje Virovitičko - podravskom županijom autorice Sanje Mijac.

Sanja Mijac, Virovitičanka, autorica bloga Domaćica i autorica kuharice pod nazivom Gastro putovanje Virovitičko - podravskom županijom, ispričala je učenicima kada je po prvi puta počela kuhati, odakle ljubav prema kuhanju, kako je nastao njezin blog i kako je došlo do realizacije kuharice koja predstavlja gastro ponudu Virovitičko - podravske županije.

Fotografije možete pogledati u foto - galeriji