Kreativna božićna radionica

Autor: Josip Ivoš, 14. 12. 2015.

U četvrtak 10.12. 2015. održana je kreativna božićna radionica u multimedijalnoj učionici školske knjižnice. Ona je samo jedna u nizu radionica koja svjedoči o dugogodišnjoj dobroj suradnji između Srednje škole Stjepana Sulimanca i Industrijsko-obrtničke škole Virovitica.

Voditeljica radionice bila je prof. Vlasta Honjek-Galinac iz Industrijsko-obrtničke škole Virovitica. Uz pomoć profesorica Branke Pavoković i Ivane Kralj te knjižničarke Helene Marić, a na temelju svog iskustva i uspješne prakse, informirala je i educirala učenike kako izraditi božićne ukrase.

U uvodnom dijelu prof.Honjek-Galinac pokazala je učenicima kako se komadići drveta, uz malo dobre volje i mašte, mogu pretvoriti u prekrasne svijećnjake. U drugom dijelu radionice učenici su samostalno izrađivali svijećnjake te ih ukrasili kuglicama, zvjezdicama, češerima koje su po završetku izložili u školskoj pivnici.

Na kraju druženja, učenike i voditeljice za njihov je rad sokom i slatkišima prigodno nagradio ravnatelj Josip Ivoš.

Ostale fotografije možete pogledati na facebook stranici škole.