Nastavnicima Darku Mihokoviću i Tomislavu Kakši na svečanoj dodjeli uručena Rješenja o napredovanju u zvanje nastavnika mentora strukovnih predmeta

Autor: Josip Ivoš, 19. 12. 2015.

Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih organizirala je 18. prosinca 2015. godine u Zagrebu svečanu dodjelu Rješenja o napredovanju u zvanje nastavnika strukovnih predmeta na kojoj je Srednja škola Stjepana Sulimanca imala čak dvojicu nastavnika u napredovanju u zvanje mentora: nastavnika Tomislava Kakšu i nastavnika Darka Mihokovića. Priznanje nastavnicima su uručili ministar Vedran Mornar i ravnatelj Agencije za strukovno obrazovanje Mile Živčić. Ovom prilikom čestitamo nastavnicima na izboru u zvanje mentora i želimo im da ostvaruju izvrsne rezultate u svome radu i u budućnosti.

Srednja škola Stjepana Sulimanca ima sveukupno šest nastavnika mentora, a još tri nastavnika su u postupku izbora u zvanje mentora. Valja naglasiti kako je ovo dio obrazovne politike naše škole, čiji je pokretač ravnatelj Josip Ivoš zajedno sa svojom stručnom suradnicom Sylwiom Nasilowska-Blažok, u čijem mandatu su pokrenuti prvi postupci za napredovanje nastavnika u našoj školi zbog čega je ministar Vedran Mornar na svečanoj dodjeli rješenja o napredovanju osobno pohvalio ravnatelja.

Napredovanje nastavnika u zvanje je vanjski pokazatelj izvrsnih rezultata koje nastavnici i stručni suradnici Srednje škole Stjepana Sulimanca postižu u svojemu radu.

Osim navedenih nastavnika Mihokovića i Kakše, zvanje mentora imaju i nastavnici Darko Baričević, Branka Pavoković, Tihomir Vranić, Jasmina Pavičić, a u postupku izbora za zvanje mentora su nastavnici Maja Kirin, Andrej Osvaldić i Ana-Mari Bajser. Prema riječima ravnatelja Ivoša, prije kraja školske godine planiraju se postupci napredovanja za još dva nastavnika.