Terenska nastava u Osijeku

Autor: Diana Musić, 18. 10. 2016.

U ponedjeljak 17.10. 2016. godine u sklopu terenske nastave učenici Srednje škole Stjepan Sulimanac iz Pitomače posjetili su Osijek. Gdje su bili i što su vidjeli pročitajte u nastavku.

U ponedjeljak 17.10. 2016. godine u sklopu terenske nastave učenici Srednje škole Stjepan Sulimanac iz Pitomače posjetili su Pravni fakultet u Osijeku. Učenike su pozdravili članovi Uprave fakulteta. U kratkom  izlaganju učenici su upoznati s djelovanjem Pravnog fakulteta Osijek te mogućnostima i uvjetima studiranja. Nakon toga su članovi Uprave u otvorenom razgovoru, odgovarali na pitanja učenika, budućih studenata, vezanih za upis, organizaciju nastave te organizacijsku strukturu Pravnog fakulteta Osijek. Također smo vidjeli prostore dvorana i knjižnicu. Zahvaljujemo im se na gostoprimstvu.

Nakon toga ručali smo u Restoranu Campus zajedno sa studentima kako bi učenici iz prve ruke okusili dio studentskog života i svakodnevice.

Poslijepodne iskoristili smo za razgledavanje Osijeka, šetnju Tvrđom i promenadom uz rijeku Dravu.

Na kraju izleta uputili smo se u Cinestar gdje smo se zabavili i nasmijali uz projekciju obiteljske komedije.

U ranim večernjim satima uputili smo se kući i uz pjesmu u autobusu napustili Slavoniju.