Obilježavanje 11 tjedna psihologije

Autor: Josip Ivoš, 15. 2. 2018.

Dragi roditelji, dragi učenici
s osobitim zadovoljstvom najavljujemo 11. Tjedan psihologije u Hrvatskoj koji će se održati od 19. do 25. veljače 2018. različitim događanjima i aktivnostima psihologa diljem Lijepe naše u organizaciji Hrvatskog psihološkog društva i suorganizaciji Hrvatske psihološke komore.

Želimo vas obavijestiti da se prilikom obilježavanja tjedna psihologije može sudjelovati u raznim aktivnostima, čiji je cilj približavanje građanstvu psihološke struke. Priikom tjedna psihologije možete poslušati zanimljiva predavanja, a detaljan raspored aktivnosti u Virovitici, Pitomači i u Đurđevcu možete naći na stranicama Hrvatskog psihološkog društva. U prilogu možete naći i plakate s rasporedom zanimljivih predavanja.

U našoj školi održati će se likovna radionica i izložba učeničkih radova pod naslovom "Što mi treba za sreću?", koju zajedno s učenicima pripremaju naše psihologinje Sylwia Nasilowska - Blažok i Marija Zvonar.

Izložba učeničkih radova u holu škole otvorena je za javnost i svi zainteresirani mogu je pogledati u razdoblju od 21.3.2018. do 2.3.2018.

Srdačno vas pozivamo da nam se pridružite u planiranim aktivnostima.

Priloženi dokumenti:
prgram__ur_evac.docx (134.01 KB)