Odličan rezultat naših učenika na županijskom natjecanju iz engleskog jezika

Autor: Josip Ivoš, 29. 2. 2016.

Učenici Srednje škole Stjepana Sulimanca iz Pitomače, Antonio Hrvoić iz 2.a razreda i Nikolina Vajda iz 4.a razreda, ostvarili su na županijskom natjecanju iz engleskog jezika odličan rezultat osvojivši drugo mjesto svaki u svojoj kategoriji. Natjecanje je održano u Slatini, 24.veljače, 2016. godine. Mentori učenicima su bile naše izvrsne profesorice Tatjana Brajković i Ana-Mari Bajser. Čestitamo učenicima i njihovim mentorima! Ponosni smo na vaš uspjeh!

Ovo je još jedan u nizu visokih rezultata koje  učenici i nastavnici Srednje škole Stjepana Sulimanca redovito postižu. Fantastični rezultati pitomačkih srednjoškolaca odraz su kvalitetnog i dobrog rada s učenicima, jer se upravo ovakvim izlaznim indikatorima može izmjeriti kvaliteta odgoja i obrazovanja u Srednjoj školi Stjepana Sulimanca, koja osim znanja i vještina obuhvaća stavove učenika i njihovu pripremu za budućnost.