Rezultati Županijskog natjecanje iz Geografije

Autor: Josip Ivoš, 29. 2. 2016.

U ponedjeljak, 29. veljače 2016., Srednjoj školi Stjepana Sulimanca u Pitomači bila je domaćin županijskom natjecanje iz Geografije. U nastavku je popis učenika koji su osvojili prvo mjesto, a u prilogu se nalaze tablice sa ljestvicama konačnog poretka.

U kategoriji prvih razreda za srednje škole prvo mjesto osvojila je Antea Rap iz SŠ Marka Marulića iz Slatine. U kategoriji drugih razreda prvo mjesto osvojio je Sven Blaževski iz Gimnazije Petra Preradovića u Virovitici. U kategoriji trećih razreda prvo mjesto dijele Frane Žada iz Gimnazije Petra Preradovića, Igor Venus iz SŠ Marka Marulića iz Slatine i Karlo Vončina iz Gimnazije Petra Preradovića iz Virovitice. U kategoriji četvrtih razreda za srednje škole prvo mjesto osvojio je Marin Kutnjak iz Katoličke gimnazije iz Virovitice.

Čestitamo učenicima na dobrom rezultatu te zahvaljujemo mentorima na pripremi učenika i sudjelovanju.

Priloženi dokumenti:
Zupanijsko-geografija.xls (1.28 MB)