> Sport
Sport u školi

PRVENSTVO ŠŠD SREDNJIH ŠKOLA U FUTSALU - MLADIĆI

Autor: Maja Kirin, 14. 2. 2020.

U četvrtak 13.02.2020. u dvorani Srednje škole Marka Marulića održano je prvenstvo druge skupine ŠŠD srednjih škola u futsalu za mladiće. Nastupile su slijedeće ekipe: ŠSD Pitomača- Pitomača, ŠSD Victorija - Orahovica, ŠDS Marul - Slatina i ŠSD Obrtnik - Slatina.

Ekipa naše škole sudjelovala je u slijedećem sastavu:

1. Dino Siladić
  2. Pavao Jan Begović
  3. Matej Fabčić
  4. Luka Kos
  5. Ronaldo Meszeš
  6. Erik Kovačić
  7. Mateo Matuzalem
  8. Ivan Pavlović
  9. Mario Đeri

pod vodstvom prof. TZK Maje Kirin.

U konkurenciji grupe 2 sudjelovale su četiri školske ekipe, a ekipa naše škole osvojila je treće mjesto i tako ostala bez plasmana na Županijsku završnicu.

Prvu utakmicu mladići su izgubili od Obrtnik- Slatina rezultatom 3:1, drugu su pobjedili ŠSD Victoria- Orahovica rezultatom 4:2 i treću su izgubili od ŠSD Obrtnik 0:5 Dvije prvoplasirane ekipe izborile su završno Županijsko natjecanje u futsalu koje će se održati u Virovitici.

Bez obzira na rezultat, čestitke cijeloj ekipi!