Predstavljanje poduzeća roditeljima Mehaničara poljoprivredne mehanizacije

Autor: Marina Markanović, 30. 9. 2024.

Početkom nove školske godine u našoj školi po prvi put održan je roditeljski sastanak za roditelje učenika Mehaničar poljoprivredne mehanizacije, na koji su bili pozvani predstavnici poduzeća koji su spremni omogućiti izvođenje  praktične nastave našim učenicima.

Cilj je da se učenicima u skladu s njihovim afinitetima olakša izbor kod odabira poslodavca kod kojeg će se održati praktični dio nastave.

Zahvaljujemo predstavnicima poduzeća „STRABAG“, „AGROSERVIS“ i „HERBAS“ što su odvojili vrijeme i predstavili svoja poduzeća koja su spremna primiti naše učenike na praktični dio nastave koji se odvija kod poslodavaca.