Nove šahovske uzdanice naše škole!

Autor: Diana Musić, 18. 2. 2019.

Uoči Valentinova Srednja škola Stjepana Sulimanca organizirala je tradicionalni, ovaj put valentinovski šahovski turnir školske razine na koji se odazvalo 24 igrača iz svih razreda Škole.

Posebnost je ovog turnira izostanak djevojaka, ovaj su put igrali samo momci. U žestokoj konkurenciji kroz 7 kola igranih švicarskim sustavom dobili smo najbolju četvoricu koji će formirati školsku ekipu: Matija Globan, Damjan Špoljarić, Alen Kožarić i Marko Krmić. Čestitam pobjedničkoj ekipi, ali i svim igračima na fairplayu, natjecateljskom duhu i poštivanju  šahovskog bontona, ističe šahovski sudac Marin Domović. Svi šahisti ujedno su primili i male slatke valentinovske nagrade koje im je osigurao ravnatelj Škole, Josip Ivoš. Naša škola ovim potezom i dalje ostaje šahovski lider među srednjim školama u RH. Turnirske podatke i fotogaleriju možete pogledati i na službenoj šahovskoj mrežnoj stranici chess-results među renomiranim  šahovskim natjecanjima u RH.