Izvrstan uspjeh na Međužupanijskom natjecanju – Prodajne vještine

Autor: Diana Musić, 4. 3. 2019.

U Strukovnoj školi Virovitica 26. veljače 2019. godine održano je Međužupanijsko natjecanje u disciplini Prodajne vještine. Naša učenica Ana Mesec iz 3.c razreda programa prodavač osvojila je 2. mjesto! Čestitke učenici i mentorici Aniti Rengel na izvrsnom uspjehu!

Učenici su tijekom natjecanja pokazali znanje i vještine iz 4 modula: Nabava i skladištenje robe, Priprema robe za prodaju, Priprema degustacije proizvoda i Prodaja robe.

Konačnoj ljestvica poretka bila je sljedeća: 1. mjesto zauzela je učenica Viktorija Sačić (Gospodarska škola Varaždin), uz mentorstvo profesorice Jasminke Prahić Biškup, 2. mjesto pripalo je učenici Ani Mesec uz mentorstvo profesorice Anite Rengel, 3. mjesto zauzeo je učenik Karlo Čić (Srednja škola Koprivnica) pod mentorstvom profesorice Irene Ivančić i 4. mjesto zauzela je Doris Repinac (Industrijsko-obrtnička škola Slatina), pod mentorstvom profesorice Ksenije Som.

IZVOR: http://www.ssv.hr/meduzupanijsko-natjecanje-u-disciplini-prodajne-vjestine/1338/