Stipendiranje učenika pripadnika romske nacionalne manjine

Autor: Josip Ivoš, 11. 10. 2019.

Ministarstvo znanosti i obrazovanja objavilo je "Javni poziv polaznicima prvih razreda srednjih škola pripadnicima romske nacionalne manjine za stipendiju Ministarstva znanosti i obrazovanja za školsku godinu 2019./2020."

Poziv je namjenjen učenicima pripadnicima romske nacionalne manjine koji su u šk.god. 2019./2020. upisali prvi razred srednje škole i učenicima starijih razreda srednje škole koji do sada nisu ostvarivali pravo na stipendiju.

Više informacija možete naći na stranicama Ministarstva znanosti i obrazovanja na slijedećoj poveznici:

Tekst poziva i obrazac za prijavu nalazi se u prilogu.