Obilježavanje Svjetskog dana činjenja dobrih djela

Autor: Marina Markanović, 24. 3. 2023.

Udruga Djeca za bolji svijet, kao partner organizacije Good Deeds Day, treću godinu za redom organizator je obilježavanja Svjetskog dana činjenja dobrih djela za cijelu Hrvatsku.

Svjetski dan činjenja dobrih djela obilježava se 16. 4. Ususret tom danu, naše učenice 1. a i 3. a razreda, zajedno s nastavnicom Majom Kirin, posjetile su Sklonište za životinje u Virovitici

Ovim posjetom želi se podići svijest o problemu napuštanja životinja kao i potaknuti građane na udomljavanje životinja.

Životinjama je donesena hrana, učenice su se poigrale s napuštenim životinjama, a sve s jednim ciljem na umu: udomljavanje životinja i bolji svijet za sve!

Kako je bilo, pogledajte na fotografijama!