ERASMUS+: Naši učenici na mobilnosti u Sevilli u Španjolskoj

Autor: Marina Markanović, 3. 5. 2023.

Od 23. travnja do 6. svibnja učenici Srednje škole Stjepana Sulimanca su u Sevilli u Španjolskoj na još jednoj ERASMUS+ mobilnosti.

Erasmus+: Ključna aktivnost 1 - Mobilnost u svrhu učenja za pojedince, područje strukovnog obrazovanja i osposobljavanja

U okviru projekta na stručnoj praksi u Sevilli, Španjolska u trajanju od dva tjedna nalazi se 20 učenika zanimanja Upravni referent, Kuhar, Konobar i Mehaničar poljoprivredne mehanizacije u pratnji 3 nastavnika.

Učenici obavljaju praksu u restoranima, automehaničarskim radionicama i raznim poduzećima što im omogućava proširivanje znanja i praktičnih vještina, a ujedno i stječu međunarodno iskustvo.

Boravak u stranoj zemlji mogućnost je za usavršavanje stranog jezika, komunikacijskih vještina i stjecanje samostalnosti. Učenici će dobiti veću motivaciju za učenje i rad te ovim putem pozivamo učenike da se prijave na naše buduće Erasmus+ natječaje.

Kako je našim učenicima bilo na praksi, pogledajte na fotografijama!