Jesenski upisni rok (21. 8. - 25. 8. 2023.)

Autor: Marina Markanović, 18. 8. 2023.

Upisi u 1. razred školske godine 2023./2024.

Nakon objave konačnih ljestvica poretka, učenici koji steknu pravo upisa u 1. razred Srednje škole Stjepana Sulimanca Pitomača u jesenskom upisnom roku, u školu trebaju donijeti:
- potpisani obrazac o upisu u 1. razred (upisnicu)
- dokumente kojima se ostvaruju dodatni bodovi za upis
- liječničku svjedodžbu medicine rada ili potvrdu nadležnog školskog liječnika (ovisno o vrsti programa koji upisuju).

Dokumenti će se zaprimati u prostorima škole od ponedjeljka 28. kolovoza do utorka 29. kolovoza u vremenu od 8 do 14 sati.

U slučaju da se dostava upisnica i ostale dokumentacije vrši elektroničkim putem, (skenirano ili slikano) slati na adresu: ss.stjepana.sulimanca@gmail.com.

Upisnicu elektroničkim putem može poslati samo roditelj/skrbnik, a u e-poruci dužan je dostaviti i svoj osobni kontakt (broj telefona, broj mobitela) kako bi ga škola mogla kontaktirati.

Ako se dokumentacija donosi osobno, ne moraju je nužno donijeti roditelj i učenik, važno je da su upisnicu prije predaje potpisali i roditelj i učenik.