Ovaj tjedan Srednja škola Stjepana Sulimanca uključena je najveću europsku Erasmus manifestaciju: Dane Erasmusa!

Autor: Sylwia Nasilowska - Blažok, 16. 10. 2023.

Manifestacija je održana u petak 13. listopada 2023. Učenice, sudionice prijašnjih Erasmus+ projekata provedenih u našoj školi, prezentirale su događanja koje smo organizirali: sve naše dosadašnje Earsmus+ projekte, rezultate, stečena znanja i iskustva.

Ove jeseni održana je 7. godinu zaredom #Erasmus Days – prigodna godišnja manifestacija kojom se u cijelom svijetu istovremeno obilježava uspjeh programa Erasmus+ programa. Tih se dana, od 9. do 14. listopada 2023. godine održavaju raznovrsna događanja diljem Hrvatske.

Tema ovogodišnjih Dana Erasmusa je Europska godina vještina.

Više informacija o događanjima u Hrvatskoj možete pronaći na poveznici: https://www.ampeu.hr/dani-erasmusa