Kuhari na Prkačijadi

Autor: Marina Markanović, 20. 5. 2024.

Tijekom vikenda u Virju se održala 9. Virovska prkačijada, PRVI EUROPSKI FESTIVAL MALIH TRADICIJSKIH KOLAČA.

Tijekom festivala održano je niz edukativnih radionica u pripremi i gotovljenju različitih jela koje su vodili eminentni šefovi.
Učenici naše škole 3.d razred smjer kuhar: Stiv Bukvić, Leon Maresić, te učenik 4.c razreda Antonio Hrbak, sudjelovali su u radionici COOKING SHOW male tajne velikih majstora kuhinje koje su vodili vrhunski talijanski šefovi ANDRE BASSILLICO i LUCA GIOIELLI u gotovljenju jela od talijanske tjestenine.
Radeći s ovako vrhunskim šefovima zasigurno je bio poticaj i prilika za naše učenike da nauče neke tajne u prigotovljavanju jela od tjestenine.
Učenike je vodio prof. kuharstva Darko Baričević.
Iskrena zahvala organizatorima na pozivu na manifestaciju i mogućnosti da učimo od najboljih.

Sve reakcije:

Marina Markanović