Mjesečna stipendija za konobare

Autor: Marina Markanović, 28. 6. 2024.

80€ MJESEČNE STIPENDIJE ZA NAŠE UČENIKE KONOBARE!
Dobre vijesti za naše buduće učenike koji će se upisati u prvi razred za zanimanje konobar u Srednjoj školi Stjepana Sulimanca. Općina Pitomača donijela je odluku kako će stipendirati s mjesečnim iznosom od 80,00 eura sve učenike koji se upišu prvi razred za zanimanje konobar.

Odluka je donesena kako bi se potaknuo upis učenika u zanimanje KONOBAR koje je deficitarno na području naše općine, županije i cijele naše zemlje. Naša Općina Pitomača je također osigurala jednokratnu pomoć u iznosu od 150,00 eura za sve učenike koji upišu bilo koje zanimanje u Srednjoj školi Stjepana Sulimanca.

Također je za naše učenike putnike osigurana subvencija prijevoza autobusom, dok je prijevoz učenika koji putuju vlakom potpuno besplatan. Vidimo se sljedeće školske godine u Srednjoj školi Stjepana Sulimanca!