OBILJEŽAVANJE 4. TJEDNA PSIHOLOGIJE

Autor: Sylwia Nasilowska - Blažok, 16. 2. 2011.

Od 14. do 20. veljače po četvrti puta obilježavamo ove godine tjedan psihologije u Hrvatskoj. U skoro svim većim gradovima održavaju se aktivnosti vezane za tjedan psihologije.

Cilj obilježavanja tjedna psihologije je približiti građanima psihološku struku. Kroz rasprave, radionice i tematska predavanja psiholozi zaposleni svakodnevno u različitim institucijama žele svim zainteresiranim pružiti mogućnost bližeg upoznavanja s radom psihologa.

U sklopu tjedna psihologije učenici Srednje škole Pitomača pod vodstvom psihologinje Sylwie Nasilowske - Blažok pripremili su izložbu na temu "Suvremeni sustav vrijednosti". Izložba učeničkih radova može se svakodnevno pogledati u prostorijama škole.

U pripremi izložbe sudjelovali su:

Valentina Knežević 3.c razred

Jasna Puž 4.a razred

Ivana Podnar 4.a razred

Zdravkica Bugarinović 2.a razred

Helena Dugina 2.a razred

Sara Malčec 2.a razred

Priloženi dokumenti:
Tjedan psihologije-plan VELJAČA 2011.-1.pdf (156.14 KB)