Naša škola, domaćin regionalnog natjecanja učenika ugostiteljsko-turističkih škola GASTRO 2011. za REGIJU II.

Autor: Rikard Bakan, 24. 2. 2011.

Na sjednici predsjedništva Zajednice ugostiteljskih škola Hrvatske, određeno je da naša škola ove godine bude domaćin Regionalnom natjecanju učenika ugostiteljsko-turističkih škola za Regiju II. koju čini 7 županija regije Istočna Hrvatska:

Osiječko-baranjska, Vukovarsko-srijemska, Brodsko-posavska, Požeško-slavonska, Virovitičko-podravska, Bjelovarsko-bilogorska i Koprivničko-križevačka

Natjecanje će se održati 03. ožujka ( četvrtak ) 2011. godine

Hodogram natjecanja možete vidjeti u privitku ove vijesti, a kako stići do nas, u podmeniju KONTAKTI gdje je postavljena orjentacijska karta s pravcima dolaska iz smjera Koprivnice i Virovitice.

Priloženi dokumenti:
hodogram.doc (26.50 KB)