REZULTATI NATJECANJA GASTRO 2011.

Autor: Alena Hrvoić, 4. 3. 2011.

Jučer je u Srednjoj školi Pitomača održano Regionalno natjecanje ugostiteljsko - turističkih škola Gastro 2011 Regije 2 u koju se ubrajaju županije: Koprivničko - križevačka, Bjelovarsko - bilogorska, Virovitičko - podravska, Požeško - slavonska, Brodsko - posavska, Vukovarsko - srijemska i Osječko - baranjska. Natjecalo se više od devedeset i troje učenika iz dvadeset i dvije ugostiteljsko -  turističke škole. Natjecanje se je održalo na nekoliko lokacija: u Srednjoj školi Pitomača, Osnovnoj školi Petra Preradovića, restoranu Stara Pivnica, Podravskim Sesvetama i u baru Angels Pitomača.

Riječ dobrodošlice zaželio je ravnatelj Srednje škole Pitomača Rikard Bakan, načelnik općine Pitomača Željko Grgačić i dožupan Zdravko Dijaković.

U našoj fotogaleriji možete pogledati fotografije Gastra 2011., a u privitku rezultate natjecanja.

Priloženi dokumenti:
Gastro2011_Rang liste-konacne.pdf (322.13 KB)