Božićna radionica

Autor: Alena Hrvoić, 12. 12. 2011.

5. i 6. prosinca 2011. učenici naše škole, smjer agroturistički tehničar zajedno s članovima knjižničarske družine pod vodstvom prof. Branke Pavoković, Roberte Tomas i Alene Gladović izrađivali su božićne ukrase za božićni sajam. 12. prosinca 2011. učenici Industrijsko - obrtničke škole iz Virovitice, 3. razred, smjer cvjećar, pod vodstvom prof. Vlaste Honjek Golinac posjetili su našu školu kako bi s učenicima naše škole izradili božićne ukrase za školski restoran Stara pivnica. Pogledajte galeriju slika.

Izrada ukrasa za Božićni sajam u Pitomači

Božićne salvete

Snjegovići

Kuglice od balona

Medvjedići od oraha

Božićni ukrasi za školski restoran Stara pivnica

12. prosinca 2011. učenici Industrijsko - obrtničke škole iz Virovitice (3. razred, smjer cvjećar pod vodstvom prof. Vlaste Honjek Golinac) posjetili su našu školu kako bi s učenicima izradili božićne ukrase za školski restoran Stara pivnica. Na radionici su sudjelovali učenici 4. razreda smjer agroturistički tehničar, učenici koji polaze knjižničarsku družinu i učenici koji su članovi školske zadruge Kostanj.