Održan Dan otvorenih vrata Srednje škole Pitomača

Autor: Administrator , 12. 6. 2007.

U sklopu Dana općine Pitomača, 11. lipnja 2007. održana je manifestacija Dan otvorenih vrata Srednje škole Pitomača.

Prigoda je to bila da svi budući učenici naše škole zajedno sa svojim roditeljima, nastavnicima osnovne škole Petra Preradovića i mještanima Pitomače, vide što to učenici i nastavnici Srednje škole Pitomača rade tijekom svojih svakodnevniih aktivnosti.

Bilo je tu i vrcanja meda iz našeg pčelinjaka, kuhari su po običaju pripremili ukusnu hranu, konobari su napravili pravi vrtni piknik u školskom dvorištu, poljoprivrednici su uređivali školski vrt i demonstrirali zelenu rezidbu voćaka, frizeri su izrađivali frizure, dok su agroturisti napravili multimedijalnu prezentaciju destinacije općine Pitomača i njenih turističkih posebnosti.

U najvećem broju našu školu pohodili su osmaši iz O.Š. Petra Preradovića, a nadamo se i budući učenici naše škole, kojima je podjeljeno preko 100 brošura u kojima se promoviraju zanimanja i upis u novu školsku godinu. No najzanimljivije je to što su svi koji su nam bili dragi gosti mogli na licu mjesta vidjeti i okušati se u aktivnostima koje tijekom svog redovnog školovanja obavljaju učenici sa svojim nastavnicima.

Izvor: SŠ Pitomača