Nastup učenica Srednje škole na Viroexpu

Autor: Alena Hrvoić, 23. 1. 2013.

Na Međunarodnom sajmu gospodarstva, obrtništva i poljoprivrede, Viroexpo 2013., u sklopu kulturno - zabavnog programa nastupile su i učenice Srednje škole Stjepana Sulimanca.

U Virovitici je od 18. do 20. siječnja održan 18. Viroexpo, Međunarodni sajam gospodarstva,, obrtništva i poljoprivrede.

Kako od ove školske godine, učenice naše škole: Ivana Mihoković, Valentina Veličan, Nikolina Turopolec, Ivana Tišljar, Petra Jakupec i Helena Dugina, aktivno sudjeluju u izvanškolskoj aktivnosti Plesnog centra Creative Box iz Virovitice pod vodstvom Martine Presečan, licencirane fitness Zumba trenerice, na poziv voditeljice, nastupile su u subotu i nedjelju u kulturno - zabavnom programu Viroexpa plešući zumbu.

S obzirom da je Plesni centar Creative Box ove godine bio glavni animator kulturno - zabavnog programa, djevojke su imale priliku pokazati kako aktivno provode slobodno vrijeme, prvenstveno brinući o tjelesnoj aktivnosti - trenirajući zumbu.

Pitome zumbice, kako se zove ova mala skupina plesačica, pohađaju treninge dva dana u tjednu, utorkom i četvrtkom u večernjim satima u dvorani Dječjeg vrtića Potočnica u Pitomači.