Učenici 2a razreda skupljali novac za malenu Anastaziju

Autor: Mateo Pavlić, 5. 2. 2013.

ANASTAZIJA UDOVIČIĆ, djevojčica iz Rijeke stara dvije godine, još je jedno teško bolesno dijete koje treba pomoć ljudi dobrog srca jer joj njena samohrana majka ne može priuštiti sve što joj je potrebno. Naime, malenoj Anastaziji su potrebni lijekovi i dodaci prehrani koje ne pokriva HZZO. Učenici 2a razreda Srednje škole Stjepana Sulimanca zajedno sa svojim razrednikom profesorom Marinom Domovićem odlučili su priključiti se humanitarnoj akciji i novčano pomoći malenoj Anastaziji.

Anastazija je kandidat za transplantaciju jetre i crijeva u Italiji... Ona je maleno dijete koje je od prvog dana osuđeno na život u bolnici. Dok druga djeca njene dobi uče kako napraviti prve korake, ona mora ležati u krevetu prikopčana na aparate, primati infuzije, ići na operacije i ono najbitnije - boriti se za život.

"Mi smo 2.a razred upravnog referenta Srednje škole Stjepana Sulimanca Pitomača. Odlučili smo se za ovaj pothvat jer su nam mediji pokazali koliko je zapravo maloj djeci poput Anastazije potrebna naša pomoć. Drago nam je što smo barem nekome mogli pomoći našom malom gestom, iako nije puno od srca je." - kazali su nam učenici ovog predivnog razreda.

Ovim putem pozivamo sve zainteresirane da se priključe ovoj humanitarnoj akciji i pomognu ovoj malenoj djevojčici. Pomoć za Anastaziju možete uplatiti na br. tekućeg računa Suzane Udovičić u Zagrebačkoj banci. Broj računa je 3235036801.