Posjet Kazalištu Virovitica

Autor: Alena Hrvoić, 2. 5. 2013.

Članice knjižničarske družine pod vodstvom školske knjižničarke Alene Gladović nagrađene kazališnom predstavom u virovitičkom Kazalištu.

U subotu 27. travnja 2013. članice knjižničarske družine, učenice 3.b razreda: Martina Čajkulić, Sandra Sever, Ana Veličan i Martina Zeman posjetile su Kazalište Virovitica i pogledale predstavu Mačka na vrućem limenom krovu.

Na prijedlog knjižničarke i prema odluci ravnatelja, učenici, članovi knjižničarske družine nagrađeni su od strane Kazališta Virovitica kazališnom predstavom. Predstava je nagrada učenicima, članovima knjižničarske družine Srednje škole Stjepana Sulimanca u Pitomači,  prvenstveno za izniman doprinos u radu knjižničarske družine povodom organizacije humanitarnog valentinovskog plesnjaka koji se održao u veljači 2013. pod nazivom Za povratak Nore, sudjelovanju na Fašenkima u Pitomači, preventivnom programu Ja sam iz razreda nepušača, sudjelovanju učenica (članica družine i Plesnog centra Creative Box Martine Presečan iz Virovitice) na Međunarodnom sajmu Viroexpo 2013., članovima družine - volonterima Obiteljskog centra Virovitičko - podravske županije (program Tutorski centar), ali i zbog svih ostalih aktivnosti na kojima su članovi družine sudjelovali i na kojima će u budućnosti sudjelovati.