Osvrt na Dan škole i Dan otvorenih vrata

Autor: Alena Hrvoić, 31. 5. 2013.

Učenici Srednje škole Stjepana Sulimanca zajedno s nastavnicima, obilježili su kroz brojne aktivnosti 10. svibnja 2013., Dan škole i Dan otvorenih vrata. Naša škola ove godine ujedno obilježava svoju 10. obiljetnicu postojanja, te smo uistinu na prigodan način proslavili Dan škole. Osim toga, ovo je posljednja školska godina koju radimo u staroj školskoj zgradi, pa je ovo ujedno i naš oproštaj od ovih prostora koji su nam ovih deset godina pružali krov nad glavom.

U dvije smjene, učenici osmih razreda Osnovne škole Petra Preradovića posjetili su s nastavnicima i ravnateljem našu školu  kako bi se upoznali s programima koje nudi škola kroz brojne aktivnosti kao što su bile: prezentacija turističkih resursa Virovitičko - podravske županije, izrada nevenove masti i kućne kozmetike, simulacija suđenja, kviz znanja na engleskom i njemačkom jeziku, prezentacija turskih i hrvatskih jela kroz povijest, rezidba i razmnožavanje voćaka, predstavljanje rada izvannastavne aktivnosti (knjižničarske družine). Učenike je dočekao ravnatelj naše škole s ostalim djelatnicima te prigodno nagradio prvu učenicu koja se elektroničkim putem prijavila u Srednju školu Stjepana Sulimanca.

Fotografije možete pogledati u našoj galeriji fotografija.