"Zbogom školo do jeseni" uz Ivana Zaka

Autor: Josip Ivoš, 3. 6. 2013.

Na tradicionalnoj, ove godine 20. po redu manifestaciji “Zbogom školo do jeseni”, koja će se održati 28. lipnja na rukometnom stadionu TVIN-a u organizaciji Virovitičko-podravske županije (Upravni odjel za društvene djelatnosti), kao glavna zvijezda večeri nastupit će Ivan Zak… Podsjetimo, na manifestaciji “Zbogom školo do jeseni” nagradit će se i proglasiti najbolji učenici Virovitičko-podravske županije. Na priredbi će sudjelovati i učenice naše škole - Pitome Zumbice sa plesnom točkom. Pozivamo sve učenike naše škole, koji imaju mogućnost, da dođu na priredbu i koncert Ivana Zaka.