Tko čita, (ne) skita!

Autor: Alena Hrvoić, 15. 10. 2013.

Pod geslom: Tko čita, (ne) skita, u Knjižnici Srednje škole Stjepana Sulimanca započelo je obilježavanje manifestacije Mjesec hrvatske knjige 2013. U sklopu Mjeseca hrvatske knjige Knjižničarska skupina Srednje škole Stjepana Sulimanca i ove će godine održati brojne aktivnosti  poput druženja "U društvu s družinom", akcije "Čitajmo naglas hodajući ulicama" kojoj je cilj populariziranje knjige i čitanja  te druge radionice i druženja.

Podsjetimo, Mjesec hrvatske knjige manifestacija je promicanja knjige i čitanja i održava se od 15. listopada do 15. studenoga. Na području Republike Hrvatske u školama, vrtićima, domovima umirovljenika, otvorenim prostorima, knjižnicama, održavaju se razne aktivnosti u kojima sudjeluju učenici, knjižničari, nastavnici, glumci, roditelji, djedovi, bake, slučajni prolaznici... I učenici naše škole (knjižničarska družina) zajedno s knjižničarkom Alenom Gladović, pripremili su niz aktivnosti kojima će i ove godine obilježiti ovu poznatu manifestaciju.

U prilogu možete pogledati program aktivnosti školske knjižnice Srednje škole Stjepana Sulimanca za Mjesec hrvatske knjige 2013.

Sretno nam čitanje!

Priloženi dokumenti: