Projektni dan u Strukovnoj školi u Virovitici povodom obilježavanja manifestacije Mjesec hrvatske knjige

Autor: Alena Hrvoić, 18. 11. 2013.

Projektnim danom u Strukovnoj školi, 14. studenoga 2013., obilježena je posljednja aktivnost članova knjižničarske družine povodom manifestacije Mjesec hrvatske knjige. Članovi knjižničarske družine Srednje škole Stjepana Sulimanca s knjižničarkom Alenom Gladović, proveli su ugodno prije podne u Strukovnoj školi s ciljem obilježavanja obljetnica značajnih pisaca i pjesnika iz hrvatske književnosti.

U četvrtak 14. studenoga 2013. održana je završna aktivnost povodom obilježavanja manifestacije Mjesec hrvatske knjige u suradnji s učenicima Strukovne škole Virovitica i voditeljima Stručnog vijeća nastavnika hrvatskoga jezika. Učenici su bili podijeljeni u grupe te su imali zadatak prezentirati život i djelo pojedinog pisca, pročitati pjesmu ili dio djela pisca te na kraju prezentirati ostalim učenicima svoj rad. Bio je to pravi timski i istraživački rad na licu mjesta.  Učenici su pisali o R. Marinkoviću, M. Jurić Zagorki, A. G. Matošu, M. Baloti, S. Kolaru i Dinku Šimunoviću. Za zabavni dio programa pobrinuo se trio Strukovne škole. Na kraju ugodnog druženja, možemo samo reći kako je suradnja i za sljedeće projekte garantirana.

Fotografije potražite u galeriji fotografija:  galerija 1,   galerija 2