Božićna radionica učenika i profesora dvaju škola - Srednje škole Stjepana Sulimanca i Industrijsko-obrtničke škole Virovitica

Autor: Josip Ivoš, 3. 12. 2013.

Učenici 4.b razreda Srednje škole Stjepana Sulimanca iz Pitomače, sa prof. Brankom Pavoković, bile su gošće učenicima prvog razreda Industrijsko-obrtničke škole Virovitica. Cilj posjete je bila već tradicionalna radionica koju vodi prof. Vlasta Honjek - izrada božićnih ukrasa.

U prekrasnom božićnom ozračju uz druženje učenika obiju škola izrađivali su se božićni ukrasi. Do ove godine sva su se sredstva od prodaje donirala u dobrotvorne svrhe. Uvođenjem fiskalizacije ta je praksa prekinuta te će gotove proizvode učenici darivati onima koji nemaju mogućnost da ih nabave. Ovo hvalevrijedno druženje nastavit će se i dalje uz obostrano zadovoljstvo učenika i njihovih profesorica.

Ostale fotografije pogledajte u galeriji.