Školsko natjecanje u Obrazovnom sektoru poljoprivrede, prehrane i veterine iz discipline Agro.

Autor: Josip Ivoš, 5. 2. 2014.

Dana 30. siječnja u našoj se školi održalo školsko natjecanje u obrazovnom sektoru poljoprivreda, prehrana i veterina u disciplini AGRO. Na natjecanju su sudjelovale učenice 4.razreda naše škole smjer agroturistički tehničar. Mentor natjecanja je profesor Tihomir Vranić a članovi povjerenstva su bili profesori Branka Pavoković iTomislav Kakša.

Mentor natjecanja je profesor Tihomir Vranić a članovi povjerenstva su bili profesori Branka Pavoković iTomislav Kakša. Natjecanje se sastojalo od dva dijela - pismenog i praktičnog, a maksimalni broj bodova je bio 100. Na natjecanju je sudjelovalo 7 učenika 4.b razreda koji su postigli sljedeći rezultat:

1. Martina Čajkulić 73 boda

2. Mateja Tkalčec 73 boda

3. Martina Zeman 72 boda

4. Ivana Rodeš 68 bodova

5. Sandra Sever 68 bodova

6. Ana Veličan 65 bodova

7. Ana-Marija lovrenović 50 bodova

Čestitamo učenicima i njihovim mentorima na ostvarenom rezultatu!