Pokloni mi srce

Autor: Alena Hrvoić, 14. 2. 2014.

Povodom obilježavanja Dana zaljubljenih, učenici Srednje škole Stjepana Sulimanca Pitomača (članovi knjižničarske družine, a u suradnji s Knjižnicom i čitaonicom Pitomača i voditeljima radionice knjižničarkom Alenom Gladović i Slavicom Vitković, prema kurikulu školske knjižnice, organizirali su radionicu povodom obilježavanja Valentinova pod nazivom Pokloni mi srce. Radionica je trajala od 10. do 13. veljače u Knjižnici i čitaonici u Pitomači.

Učenice su pod vodstvom Slavice Vitković izrađivale medaljone i broševe u obliku srca. Gotovi radovi bit će izloženi 14. veljače u Knjižnici i čitaonici Pitomača na predstavljanju zbirke poezije mlade autorice Romane Barčan. Svi zainteresirani, moći će dobrovoljnim prilogom pomoći malenoj humanitarnoj akciji Za Gabrijela, dječaka od godinu dana iz Duge Rese kojega je majka krajem siječnja spasila iz požara u vlastitom domu. Obitelj je ostala bez kuće, odjeće i ostalih potrebnih sredstava za život, ali na sreću, maleni Gabrijel je preživio zahvaljujući majčinoj hrabrosti.

Svi ste pozvani na književnu večer u Knjižnicu i čitaonicu Pitomača, 14. veljače 2014. u 18:00 sati.

Poklonite dragoj osobi srce jer: "Dobro je činiti dobro."