Mateja Janček iz 2.d razreda plasirala se na državno natjecanje Gastro 2014.

Autor: Josip Ivoš, 21. 2. 2014.

Učenica naše škole iz 2.d razreda Mateja Janček uz stručnu pomoć mentora Darka Mihokovića, ostvarila je izniman uspjeh na međužupanijskom natjecanju Gastro 2014. osvojivši visoko 2. mjesto u pripremi barskih mješavina i time se plasirala na državno natjecanje.

Uspjeh je tim veći, ako napomenemo da su u konkurenciji bile: Koprivničko - Križevačka, Bjelovarsko - Bilogorska, Požesko - Slavonska, Vukovarsko - Srijemska, Brodsko - Posavska, Osječko - Baranjska i Virovitičko - Podravska Županija. Mateji želimo puno uspjeha na državnom natjecanju koje će se održati 19. - 22. ožujka 2014. u Osijeku.