Udžbenici 2009. - 2010.

Autor: Rikard Bakan, 7. 8. 2009.

S obzirom da od ove školske godine veći dio učenika neće moći koristiti pravo na besplatne udžbenike, naša škola njima i njihovim roditeljima odlučila je koliko je to u našim mogućnostima olakšati problem.

Naime popise udžbenika koje smo u svibnju mjesecu upisali u e-maticu ovih smo dana prilagodili u smislu da smo u najvećem dijelu zadržali udžbenike koje se naši učenici koristili prijašnjih godina te smo na taj način omogućili međusobnu razmjenu udžbenika.

Popise udžbenika po pojedinim razredima i strukama možete naći u dokumentu koji je u prilogu ove vijesti.

U danima koji su pred Vama pokušajte razmjeniti udžbenike sa svojim starijim kolegama koji su polaznici ili su polazili našu školu.

Nadalje škola će na upisima u druge, treće i četvrte razrede koji su predviđeni za 3. rujna 2009. preporučiti svim našim učenicima da svoje stare udžbenike donesu u školu kako bismo do početka nove školske godine mogli organizirati razmjenu.

Stoga je preporuka da kupujete i naručujete samo one udžbenike koje nećete moći nabaviti ovim putem do početka nove školske godine tj. do 07. rujna 2009.

Izvor: S.Š. Pitomača
Priloženi dokumenti:
1. razred.doc (156.50 KB)
2. razred.doc (178.50 KB)
3. razred.doc (164.50 KB)
4. razred.doc (62.00 KB)