Obavijesti vezane za prijevoz učenika i izdavanje potvrda

Autor: Josip Ivoš, 10. 9. 2014.

Od 9. rujna 2014. godine omogućen je prijevoz učenicima iz Bušetine, Okrugljače i Marofa. Prijevoznik je Autoprijevoznik Željko Šubić. Mjesečna karta za rujan je 150kn. Polazak 7:30 iz Bušetine, Odlazak je 15:00 iz Pitomače. Stanica je ispred ambulante u Pitomači.

IZMJENA: Od 1. listopada 2014. godine učenike koji putuju iz Virja autobusom preuzima prijevoznik Čazmatrans d.o.o. Pri povratku iz škole učenici u Đurđevcu presjedaju u mini-bus, odnosno kombi koji ih vozi za Virje.

Od 11. rujna 2014. godine svi učenici iz Kloštra Podravskog mogu koristi Čazmatrans prijevoz za Podravske Sesvete. Stanica je ispred ambulante u Pitomači.

Od 11. rujna 2014. Polazak redovne linije autobusa za Bjelovar iz Pitomače je u 15:00 sati. Stanica je preko puta KTC-a u Pitomači.

Molimo sve učenike i roditelje da imaju strpljenja za izdavanje potvrda, jer je početak školske godine i svaka škola mora odraditi gomilu zadataka. Učenika i potvrda je puno, a u tajništvu radi samo jedna tajnica koja svaku potvrdu mora izdati, ovjeriti i urudžbirati. Stoga će se potvrde izdavati svaki dan u vremenu od 8:00 do 11:00 sati.