Dani kruha i jabuka

Autor: Alena Hrvoić, 23. 10. 2014.

Dana 23.listopada u Srednjoj školi Stjepana Sulimanca obilježeni su dani kruha i jabuka.

Učenici 4.b razreda, smjer agroturistički tehničar (razrednice Mirne Sudec) pod vodstvom profesorice Pavoković, Branke i Gladović, Alene (knjižničarke) organizirali su obilježavanje Dana kruha i jabuka.

Sudjelovali su: Marija Vajtela, Martina Malčec, Josipa Filjak, Valentina Lončar, Patricija Šokec, Kristina Pranjić, Silvia Bastalić, Tihana Barčan, Silvija Brdar, Erika Rupčić, Marijana Smijanić, Neven Barišić, Doris Barčan, Ivana Tišljar, Dajana Bedeković, Martina Mihoković i Vanja Kirin (1.d). Učenice su pripremile medenjake, slane i slatke kiflice, čupavce, kekse, muffine, buhtle. Od plodova zemlje smo imali kestene, tikvice, kukuruz, orahe te jabuke. Naš profesor i vjeroučitelj Marjan Ostrogonac je zatim posvetio plodove zemlje, kruh i kolače.

Za kulturno-umjetnički program bile su zadužene učenice 4.a razreda Ivana Mihoković, Valentina Veličan i Marija Široki pod vodstvom knjižničarke Alene Gladović. Učenice su pjevale podravske pjesme u narodnim nošnjama i čitale poeziju Rajka Stilinovića.

U multimedijalnoj učionici školske knjižnice profesor Vranić održao je prezentaciju na temu jabuke. Na prezentaciji su sudjelovali učenici 3.b i 2.c razreda.

::fotogalerija::

Neven Barišić 4.b