Upisi nove generacije u obrazovanju odraslih

Autor: Rikard Bakan, 17. 9. 2009.

Ravnatelj Srednje škole Pitomača, 17. rujna 2009. godine raspisao je natječaj za prijavu polaznika programa obrazovanja odraslih u školskoj godini 2009./2010.

Prijave kandidata zaprimat će se zaključno do 01. listopada 2009. , a podrobnije informacije o prijavama zainteresirani kandidati mogu dobiti kod gđice. Ane Pintar na br. mob. 099/227-2902 ili kod ravnatelja na broj 099/227-3113.

Isto tako detalje o programima koje ove godine upisujemo te uvijete upisa možete vidjeti u cijelovitom tekstu natječaja koji se nalazi u privitku ovoj vijesti ili pak na oglasnoj ploči ove iste web stranice.