Najava - likovna radionica

Autor: Alena Hrvoić, 11. 2. 2015.

U četvrtak 12. veljače 2015.  od 8:00 do 10:00 sati u školskoj knjžnici  povodom obilježavanja Valentinova održat će likovna radionica pod nazivom Nacrtaj mi ljubav.

Radionica slikovitog naziva održat će se pod vodstvom voditeljice Likovnog kluba Paleta (Lojzka Rukavina) i voditelja Likovne škole Duga (Ivan Lovreković) , a namijenjena je svim zainteresiranim učenicima koji se bave ili se žele baviti likovnim izričajem i pokazati svoj talent. Prijave na radionicu trajale su od 27 .siječnja 2015. pa sve do 3. veljače 2015.  Na radionicu se prijavilo dvanaest učenika  drugih, trećih i četvrtih razreda različitih usmjerenja.

Cilj ove radionice je potaknuti učenike na važnost emocija u životu te na pomalo neobičan način (tehnikom monotipije) preslikati emocije pomoću boja na papir. Nakon radionice u holu škole, bit će priređena izložba nastalih radova.

Sudionici radionice su:

1. Martina Lacković 2.c