Uskrsna radionica

Autor: Alena Hrvoić, 26. 3. 2015.

Ususret uskrsnim blagdanima u školskoj knjižnici Srednje škole Stjepana Sulimanca, u srijedu 25. ožujka 2015., održana je uskrsna radionica oslikavanja pisanica. Voditeljica uskrsne radionice bila je Lojzka Rukavina, predsjednica likovne udruge Duga iz Pitomače.

Sudionici uskrsne radionice bile su učenice 3. i 4. razreda, smjer agroturistički tehničar: Monika Međurečan, Valentina Čajkulić, Mihaela Kovačić, Mateja Strahonija, Ivana Tišljar, Martina Malčec, Dajana Bedeković, Silvija Bastalić, Antonia Kovač, Kristina Pranjić, Valentina Lončar, Erika Rupčić i Patricija Šokec. Učenice su pisanice oslikavale akrilnim bojama, a u četvrtak 26. ožujka priredit će prigodnu izložbu oslikanih pisanica u školskoj knjižnici.

Fotografije možete pogledati u galeriji fotografija.