UPISI U SREDNJU ŠKOLU :: OBAVIJEST

Autor: Josip Ivoš, 11. 7. 2016.

U Ponedjeljak, 11. srpnja 2016., u 12:00 sati objavljuju se konačne ljestvice poretka. Nakon toga, učenici će imati mogućnost ispisivanja UPISNICE na kartici "Moj odabir". Upisnicu potpisuju učenik i roditelj/skrbnik. Upisnica se donosi u Srednju školu u utorak, srijedu i četvrtak od 8 do 14 sati. Osim Upisnice potrebno je donijeti:

Za zanimanja Automehaničar, Kuhar i Konobar donosi se Liječnička svjedodžba medicine rada i "Ugovor o naukovanju" (4kom).

Za zanimanja Agroturistički tehničar i Poljoprivredni gospodarstvenik potrebna je samo Liječnička svjedodžba medicine rada.

Za zanimanje Upravni referent potrebna je potvrda školskog liječnika o sposobnosti za odabrano zanimanje.

Za zanimanje Prodavač potrebna je potvrda školskog liječnika o sposobnosti za odabrano zanimanje i "Ugovor o provedbi praktične nastave" (4 kom).