Potez lovca – ekipno natjecanje učenika srednjoškolaca

Autor: Diana Musić, 29. 4. 2017.

Da su vrsni šahisti naši učenici htjeli su dokazati i drugim srednjoškolcima naše županije. U petak, 28. travnja 2017. organizirano je županijsko natjecanje u šahu u SŠ Stjepana Sulimanca.

Pozivu na ekipno županijsko natjecanje odazvale su se virovitičke srednje škole, i to Tehnička, Strukovna i Gimnazija Petra Preradovića. Svaka ekipa imala je po 4 učenika. Nakon teške borbe u tri kruga znao se pobjednik. Gimnazijalci su svladali našu ekipu i odnjeli pobjedu, treće mjesto osvojila je Strukovna škola, a četvrto Tehnička. Učenici koji su se natjecali bili su: Alen Jelavić, Filip Kaselj, Ivan Maletić, Branimir Valentić (Gimnazija P. Preradovića), Marin Ferić, Dario Matuzalem, Luka Rođak, Damjan Špoljarić (SŠ S. Sulimanca), Stjepan Ciraki, Dalibor Ivanović, Nikica Martinović, Nikola Mujaković (Strukovna škola), te David Grgur, Marko Kolaković, Nikola Stjepanović, Fran Šandor. Čestitke svim sudionicima uz želju za skori revanš.